З Умані депортують білоруса, який майже 10 років нелегально перебував на території України

Джерело: regionews.ua

З України депортують громадянина Білорусі, прибув до України ще у 2014 році та не мав відповідних міграційних документів. Чоловіка затримали в Умані на Черкащині

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на повідомлення Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.

Як зазначається, правоохоронці виявили 33-річного громадянина Білорусі у середмісті Умані.

“Перевіркою було встановлено, що іноземець прибув в Україну наприкінці 2014 року, через 90 діб територію України не залишив, тому набув статусу нелегального мігранта”, – йдеться у повідомленні.

Міграційники притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф у розмірі 5100 грн та ухвалили рішення про його примусове видворення з України.

При цьому вказується, що чоловік повертатися на батьківщину не бажає та наразі не має чинного паспорта. Тому працівники ДМС звернулися до суду з позовом про затримання іноземця з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ).

Після задоволення позову міграційники супроводили чоловіка до ПТПІ, де він зможе перебувати до 6 місяців. Як тільки будуть виготовлені документи на повернення додому, іноземця видворять з країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що контррозвідка Служби безпеки за сприяння керівництва Держприкордонслужби викрила прикордонника-агента ФСБ. Він збирав інформацію про Сили оборони на північних рубежах Волині поблизу кордону з Білоруссю.