«Щоб #Зроблено_на_Черкащині лише примножувалося», — Ігор Табурець про підтримку локальних виробників — Новини Черкас

Потужні, конкурентні, знані у країні та за її межами. Їхня продукція – вироблена на Черкащині. Про те, як долати виклики сьогодення та ставати продуктивнішими говорив із менеджментом кількох виробництв області очільник Черкащини Ігор Табурець. 

Одне із підприємств спеціалізується на виготовленні фурнітури та металообробці. Інше – на виробництві екструдерів, олійних пресів, обладнання для виготовлення біопалива тощо.

– Компанії з традиціями та стандартами, – зауважив начальник ОВА. – Їхня продукція конкурентна й запитана в Україні та за кордоном. Щоразу спілкуючись із підприємцями, обговорюємо, як спільно долати виклики, щоб економіка працювала, щоб був ресурс на обороноздатність

Зокрема, серед топ-питань підприємств – логістика, енергетика, кадри. Вони адаптуються, перебудовують роботу, шукають антикризові рішення. 

– Щодо кадрів – ми на своєму рівні спрямовуємо ще більше уваги на профтехосвіту, на програми перекваліфікації, на задіювання потенціалу ВПО, – зазначив Ігор Табурець. 

Нагадаємо, в Україні запрацювала економічна платформа «Зроблено в Україні». Нині в області ознайомлюють із нею підприємців. Зокрема, з програмами підтримки локальних виробників.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Джерело