“Уболіваємо всією Черкащиною”, – Табурець привітав чемпіонів шкільних ліг із баскетболу

Крок за кроком ішли до перемоги. Баскетболісти Уманського ліцею №3 представлятимуть область у фіналі «Всеукраїнських  шкільних ліг пліч-о-пліч». Вони здобули рішучу перемогу на рівні області. Лідерів цього етапу привітав очільник області Ігор Табурець.

– Наші чемпіони! – зауважив він. – Баскетболісти з Уманського ліцею №3 обійшли всіх суперників. Мотивовані гравці. Вони ретельно готувались. І здобули потрібний результат крок за кроком. Можете собі уявити рівень конкуренції. На старті шкільних ліг ми мали 299 зареєстрованих команд на змагання з баскетболу серед юнаків.

За першість на обласному етапі з-поміж юнаків змагалися 5 баскетбольних команд. Зокрема Уманського ліцею №3, Черкаської гімназії №31, Смілянського ліцею, Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка та Звенигородського ліцею.

Капітан чемпіонської команди Іван твердить, що здобути перемогу на обласному етапі – честь для гравців.

– Для нас це було непросто, – ділиться враженнями баскетболіст. – Утім ми наполегливо працювали, щоби представляти нашу область на рівні країни!

Разом із учасниками докладали зусиль задля перемоги і тренери. Андрій Хоменчук зі Смілянщини готував команду до обласного етапу. Зауважує, такі змагання – додатковий стимул для дітей відшліфовувати свої вміння в цій грі.

– Додають мотивації та стимулюють до вдосконалення в баскетболі, проводити власний творчий пошук, – додає він.

Попереду в переможців новий етап – національний. До нього гравці вже почали готуватися.

Між тим, на Черкащині тривають обласні змагання за право представляти область на всеукраїнських стартах. Кращі чоловічі та жіночі команди визначають з волейболу, баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.