У Каневі на День Європи підняли український прапор поряд із прапором ЄС

9 травня Україна вдруге разом з ЄС на державному рівні відзначає День Європи. Так, біля будівлі Канівської міської ради було урочисто піднято прапор Європейського Союзу та державний прапор України. Цього дня відбувся символічний мітинг під час якого присутні згадали історію європейської інтеграції та, як народи, що свого часу ворогували і зуміли об’єднатися заради спільного майбутнього. Інформує пресслужба Канівської міськради.

Українці ж сьогодні власною ціною життя та боротьбою доводять свою європейську ідентичність проти російських окупантів та право жити на рідній землі. Ворог своїми діями ще більше згуртував нас із європейськими країнами, зміцнив впевненість українців в європейській приналежності. Коли росія розпочала своє повномасштабне вторгнення, Європа була поряд з Україною  і по сьогодні підтверджує непохитну підтримку і солідарність. Разом ми виборюємо гідне, справедливе та мирне соціальне, економічне і політичне життя європейських країн.

Додамо, цього ж дня на баскетбольному майданчику Канівської школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов №6 буде проведено чемпіонат Канівської МТГ з баскетболу серед команд закладів загальної середньої освіти.