У Каневі привітали двох учасників бойових дій періоду Другої світової війни

Вже традиційно, 9 травня, представники територіального центру соціальних послуг разом з  головою міської ради ветеранів Василем Туліним та помічником народного депутата України Віталія Войцехівського Валентиною Чиж відвідали двох канівських захисників у Другій світовій війні, привітали та вручили подарунки.Інформують у пресслужбі міської ради.

«Невпинно летять роки. Залишилось двоє, всього двоє канівчан з учасників бойових дій, живих свідків Другої Світової війни. Тих, хто, як тепер кажуть, був на “нулі”. Шевченко Василь Дмитрович, 1927 р.н., воював на різних фронтах. Полторацький Онуфрій Федорович, 1925 р.н., пройшов бойовий шлях від рядового до майора. Низький уклін тим, хто боровся з фашизмом у минулому, та тим, хто бореться з рашизмом нині. Слава Україні!», – зазначає директор терцентру Антоніна Петренко.

Зауважимо, подарунки для ветеранів надали: ПРаТ “Миронівська птахофабрика”, ТОВ “Український кондитер”, Канівська філія ТОВ “Клуб сиру”, ТОВ “Ергопак”, народний депутат України Віталій Войцехівський. Також їх отримали члени ради ветеранів.