У Черкасах повідомили про підозру директору лікувального закладу, який придбав медобладнання за завищеною ціною

Під час закупівлі медичного обладнання за кошти з місцевого бюджету директор одного з лікувальних закладів Черкас завдав збитків на майже 1 700 000 гривень.

Правоохоронці встановили, що у березні 2023 року 53-річний директор одного з лікувальних закладів Черкас уклав договір щодо закупівлі ортопедичної системи декомпресії хребта за бюджетні кошти за завищеною ціною.

Таким чином “недобросовісний” посадовець завдав шкоди місцевому бюджету на 1 648 429,84 гривні. Фігуранта викрили працівники слідчого управління ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСБУ в Черкаській області.

За погодженням із Черкаською обласною прокуратурою правоохоронці повідомили службовій особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.