У Черкасах попрощалися із двома захисниками, які загинули внаслідок ударів FPV дронів на Луганщині — Новини Черкас за сьогодні

В останню путь провели захисників — Святослава Гошуляка та Михайла Сахарова.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Молодший лейтенант Святослав Гошуляк народився у Миколаєві. Частину дитинства провів із родиною у Львові, а потім переїхав до Черкас. Навчався у школі №29 та закінчив Черкаський політехнічний технікум. Після технікуму Святослав вступив до Київського гуманітарного інституту на заочне відділення, паралельно з навчанням призивався до лав Збройних Сил України. Після закінчення інституту отримав кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності. Працював у ТОВ “Завод спеціального обладнання” на посаді механіка.

Проходив військову службу захисник на посаді командира кулеметного взводу військової частини. Святослав Володимирович загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області внаслідок ударів FPV дронів та ворожого мінометного обстрілу. Відомо, що Герою був 41 рік.

39-річний Михайло Сахаров був родом з Черкас. Навчався у школі №З0 та у Черкаському Колегіумі “Берегиня”. Працював монтажником металопластикових конструкцій в Черкасах.

Після того як Михайла Юрійовича мобілізували до лав ЗСУ, він проходив військову службу на посаді командира кулеметного взводу військової частини. Життя захисника обірвалося на Луганщині внаслідок ударів FPV дронів та ворожого мінометного обстрілу.

Нагадаємо, російсько-українська війна відібрала життя трьох воїнів із Черкащини — Юрія Іванова, Артура Станкуса, Дмитра Федорова.