Агенти УУБ проконтролювали відвантаження реалізованої необробленої деревини покупцеві на Черкащині — Новини Черкас за сьогодні

Покупець повинен отримати придбану деревину потрібних йому параметрів й у визначені терміни, адже це безпосередньо впливає на його господарську діяльність. Тому Українська універсальна біржа, яка проводить регулярні, відкриті, прозорі та конкурентні торги за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» приділяє цим факторам велику увагу.

Для цього на УУБ впроваджено моніторинг виконання договорів. Він складається з низки аспектів: системної роботи над підвищення взаємовідповідальності сторін, консультацій, супроводу виконання контрактів, оперативного розв’язання спірних питань.

Також в областях працюють Агенти УУБ, які контролюють передачу реалізованої на біржових торгах деревини новому власнику безпосередньо на місцях відвантаження.

Така процедура відбулась й на Черкащині, де Філія «Звенигородське лісове господарство» ДП «Ліси України» продала партію необробленої деревини ТОВ «Торгово Промислова Компанія «Регіон».

Представники Агента УУБ, покупця та продавця спільно оглянули реалізовану сировину. Звірили її параметри з зазначеними у біржовому лоті – якість, породу, розміри та інші. Вони відповідали вказаним. Непорозумінь не виникло. Тож цей договір буде виконано й новий власник отримає потрібний йому ресурс у визначені строки.

«Торги на Українській універсальній біржі завжди відкриті, прозорі, конкурентні та доступні кожному учаснику ринку. Ціна на деревину формується за ринковим принципом – попиту та пропозиції, а тому є справжньою. Велику увагу ми приділяємо виконанню договорів, адже продавець має реалізувати свій товар, а покупець отримати сировину потрібних йому параметрів й у визначені терміни. Якщо договір зривається, збитки несуть обидві сторони. Спільний огляд ресурсу дозволяє уникнути непорозумінь та значно підвищує рівень виконання контрактів. Якщо й виникають незначні питання, ми вирішуємо їх на місці. Наразі, завдяки контролю відвантаження деревини, рівень виконання договорів на УУБ сягає близько 90%», – розповіла Дарина Терьохіна, спеціаліст відділу біржових та аукціонних торгів ТОВ «Біржа агропромислового комплексу центральних областей України» (Агент УУБ).   

*рекламний матеріал