Суд виніс вироки вбивцям ветерана АТО та громадського активіста Олександра Мандича

Джерело: regionews.ua

Виконавець вбивства ветерана АТО та громадського активіста Олександра Мандича у Києві, яке сталося у березні 2021 року, отримав 15 років в’язниці

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Загалом у справі суд оголосив обвинувальний вирок п’ятьом особам за незаконне позбавлення волі та умисне вбивство ветерана АТО (п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 146 КК України).

У рамках слідства, правоохоронці встановили та довели у суді, що в березні 2021 року обвинувачені, перебуваючи у квартирі 37-річного потерпілого на Печерську, близько години утримували його проти волі та катували.

“Після цього чоловіка в напівпритомному стані силою посадили в автомобіль і вивезли в поле на територію Обухівського району Київської області, де завдали кілька ударів ножем та душили. Потім тіло чоловіка сховали у водостічній трубі в канаві та поїхали з місця злочину”, – розповіли у прокуратурі.

Колегія суддів Обухівського районного суду Київської області засудила виконавця злочину до 15 років позбавлення волі. Його спільники, визнані винними у вбивстві та позбавленні волі отримали: 13 років, 8 років, 7 років в'язниці. Ще один учасник отримав 5 років за позбавлення волі чоловіка.

Нагадаємо, 28 березня 2021 року у Київській області знайшли вбитим ветерана війни із Росією та учасника Революції Гідності Олександра Мандича. Згодом затримали підозрюваних в убивстві.