Олена Зеленська в американському виданні поділилася історіями українських матерів

Перша леді України Олена Зеленська розповіла іноземцям про різні досвіди українського материнства в умовах повномасштабної війни.

У колонці для американського видання The Washington Post Олена Зеленська заявила, що в цей час кожна українська мама є частиною великої стіни, яка стримує російську агресію проти світу.

На думку першої леді, зараз українські жінки ведуть боротьбу за виживання демократичного світового порядку. Вони здатні взяти на себе ролі доглядальниць, медиків, солдатів і годувальниць.

Зеленська розповіла історію 6-річного Рената і 10-річної Варвари з Маріуполя – дітей просто відірвали від матері, яка потрапила в полон, і депортували в дитячий будинок у Росії.

Їхня бабуся оббивала пороги і власними силами намагалася повернути онуків. Жінка навіть перетнула ворожий кордон, аби знайти дітей. Хоча маму Рената та Варвари повернули в Україну шляхом обміну полоненими, бабусі довелося чекати 9 місяців, аби знову побачитися з онуками.

Водночас більше 19 тисяч українських дітей досі перебувають у російському полоні. При цьому їхні родини страждають від невизначеності.