На Півночі прикордонники знищили російські комплекси дальнього спостереження

Джерело: regionews.ua

На північному напрямку воїни-прикордонники знищили російські комплекси дальнього візуального спостереження «Муром-П» і «Пергам РТР-60». По ворожому обладнанню успішно відпрацювали ударними дронами-камікадзе

Відео знищення ворожих комплексів відеоспостереження оприлюднила Держприкордонслужба, передає RegioNews.

Захисника наголошують, що кожна така ефективна робота аеророзвідників сприяє зменшенню можливостей для спостереження ворогом за об'єктами важливої української інфраструктури та оборони. Це вимагає високої координації, технічних знань та ефективних стратегій.

Знищення ворожих комплексів відеоспостереження є важливою складовою операцій з розвідки та безпеки. Ворожі сили використовують відеоспостереження для здійснення розвідки та планування атак. Знищення цих систем перешкоджає злочинним намірам окупантів та захищає нашу безпеку”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Харківському напрямку воїни бригади “Сталевий Кордон” виявили та успішно уразили дроном-камікадзе російський комплекс дальнього візуального спостереження “Муром”.

Раніше на північному напрямку росіяни спробували розгорнути біля українського кордону рідкісну систему РЕБ “Свет-КУ”. Аеророзвідники-прикордонники виявили цей комплекс та вдарили по ньому дроном.