Досвідчена мандрівниця назвала головні “приховані скарби” Європи у 2024 році

Європі ще є чим здивувати навіть бувалих туристів.

Здається, туристи вже об’їздили всю Європу вздовж і впоперек, і їй уже зовсім нічим здивувати. Однак це далеко не так.

Досвідчена мандрівниця Мегі Канко у своєму новому матеріалі для Travel Off Path назвала п’ять маловідомих туристичних напрямків у Європі, які точно зможуть здивувати туристів у 2024 році.

1. Вільяхойоса, Іспанія. Перше місце в рейтингу дісталося іспанській “перлині”, де туристи зможуть насолодитися типовим пляжним відпочинком.

“Вільяхойоса, розташована на залитих сонцем берегах Коста-Бланки, – це саме те, що ви можете собі уявити, почувши про тихе приморське містечко. Усі ці барвисті будинки на березі моря, набережні з пальмами, піщані пляжі та дешева, але апетитна їжа змусять вас відчути, що ви живете у своєму власному літньому раю”, – так описує переможця мандрівниця.

2. Арес дель Маестре, Іспанія. Це суворе місто на вершині пагорба є прекрасним прикладом того, що Іспанія може запропонувати набагато більше, ніж просто казкові пляжі.

“У цьому місті зі стародавніми кам’яними будинками та знаменитим замком 13-го століття ви справді відчуєте, що перенеслися в минуле”, – зазначила Мегі.

3. Примоштен, Хорватія. Це містечко стане ідеальним вибором для тих, хто давно хотів дослідити Хорватію, але не хоче мати справу з натовпами туристів у Дубровнику.

“Не хвилюйтеся, ви, як і раніше, зможете відпочивати на пухкому піску узбережжя Далмації та плавати в блакитних водах Адріатики – просто ви зможете робити все це десь у тихішому та відокремленому місці”, – розповіла експертка.

4. Плавуче селище Бокоді, Угорщина. Багато туристів недооцінюють угорську сільську місцевість, проте там можна відшукати дещо цікаве. Прямо над озером Бокоді розташовані кілька барвистих дерев’яних будинків, побудованих на палях, що створює ілюзію того, що все це місце пливе.

“Але перш ніж ви зберете валізи, хочу зазначити, що це досить віддалене місце, і милуватися будинками можна буде тільки здалеку – зрештою, це приватна власність. Але краєвиди на світанку настільки чарівні та сюрреалістичні, що, на мій погляд, приїхати сюди все ж варто”, – попередила мандрівниця.

5. Наанталі, Фінляндія. Це чарівне фінське курортне місто, розташоване за 14 км від Турку, може запропонувати туристам відпочинок на будь-який смак: від чарівного старого міста та барвистих дерев’яних будинків до жвавої, але затишної гавані, сповненої рибальськими човнами. Також тут розташований знаменитий маєток Култаранта, що є офіційною літньою резиденцією президента країни. Його обов’язково потрібно відвідати всім, хто хоче помилуватися місцевою архітектурою, панорамними краєвидами або просто насолодитися освіжаючою прогулянкою мальовничими стежками.

“Майте на увазі, що це дуже тихе місто. Спеціалізовані заклади, як-от сувенірні магазини, наприклад, зазвичай єдині у своєму роді й зачиняються до 16:00, тому постарайтеся зробити всі покупки до цього часу”, – зазначила Мегі.

Як повідомляв УНІАН, раніше експерти назвали сім популярних туристичних напрямків по всьому світу, які не чекають на туристів влітку 2024 року, а також запропонували альтернативні варіанти, куди можна поїхати замість них.