Черкаські богатирі відзначили День міста Київ нагородами Кубку Столиці

25 травня 2024 року в місті Київ  відбувся Кубок Столиці 2024 з окремих вправ пауерліфтингу, який проводила федерація «Комітет пауерліфтингу України» (Ukrainian Powerlifting Committee – UPC), за підтримки Душейка Григорія Петровича.

Президент федерації UPC Богдан Юрійович Воробей, на відкритті змагань зазначив, що турнір традиційно проводиться в рамках Дня Києва, який відзначають в останню неділю травня. Завдяки нашим Захисникам Збройним Силам України які боронять нашу державу, ми можемо проводити такі турніри, тому від всіх учасників та федерації він висловив їм глибоку повагу та щиру вдячність. Низький уклін нашим воїнам!

Турнір зібрав понад 70 учасників. «Черкаські богатирі», також взяли участь в Кубку Столиці UPC 2024,  який став для спортивного клубу  завершальним в першому півріччі 2024 року, після відкритого Чемпіонату Києва (16.03.2024), а також Чемпіонату України (13-14.04.2024).На відкриття турніру підтримати богатирів завітав віце-президент федерації  UPC, Почесний Президент СК «Черкаські богатирі» Григорій Петрович Душейко.

Спортсмени дуже вдячні Почесному Президенту СК «Черкаські богатирі»- Душейку Григорію Петровичу, що мають можливість представляти нашу рідну Черкащину на відомих та важливих змаганнях України з пауерліфтингу.

blank

Спортсмени СК «Черкаські богатирі» везуть на Черкащину 18 нагород Кубку Столиці UPC 2024, в т.ч. 11 перших місць, і зокрема такі нагороди.

 1) Солін Артур – тренер команди, категорія open, аматори, вагова до 110 кг: жим лежачи – 1 місце;  станова тяга – 1 місце; двоборство – 1 місце.

Здобув почесне 1 місце по жиму лежачи в абсолютній категорії.

Здобув почесне 2 місце по двоборству в абсолютній категорії.

2) Губа Микола – категорія open, аматори, вагова до 90 кг: підйом штанги на біцепс – 1 місце.

Здобув почесне 1 місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії.

3) Ніколаєва Анна – категорія оpen, аматори, вагова до 60 кг: жим лежачи – 1 місце.

4) Чернаков Андрій – категорія юніори (20-23), аматори, вагова до 100 кг:  підйом штанги на біцепс – 2 місце.

5) Лоленко Сергій – категорія оpen, аматори, вагова до 110 кг: підйом штанги на біцепс – 1 місце; станова тяга – 2 місце; жим лежачи – 3 місце; двоборство – 3 місце.

6) Шатських Іван – категорія тінейджери, аматори, вагова до 75 кг: станова тяга – 2 місце;  підйом штанги на біцепс – 2 місце.

7) Даниленко Сергій – капітан команди, категорія майстри (40-49), аматори, вагова до 110 кг: двоборство – 1 місце; станова тяга – 1 місце; жим лежачи – 1 місце.

blank

Свої перемоги богатирі традиційно присвячують спортсмену клубу, який захищає Україну в лавах Збройних Сил, Ігорю Онищаку.

Черкаські богатирі після невеликого відпочинку розпочинають великий цикл підготовки до Кубку України з пауерліфтингу UPC 2024, який для команди буде наступним і відбудеться в жовтні 2024 року. Команда ставить перед собою високі завдання та планує подати командну заявку на цей важливий всеукраїнський турнір.

СК «Черкаські Богатирі»

Джерело