15 онлайн-аукціонів на майже 32 млн гривень провів ФДМУ минулого тижня

З 8 до 12 квітня Фонд держмайна провів 15 успішних аукціонів з приватизації у системі «Прозорро.Продажі», на суму майже 32 млн гривень. За право власності на об’єкти змагалися 92 учасники, що у середньому складає 6,13 потенційних інвесторів. Зростання ціни активів відбулося у 10,7 раза.

Найдорожчим об’єктом тижня став ЄМК ДП «Львівський державний інститут проектування комунального будівництва «Львівдіпрокомунбуд» у Львові. На балансі ДП перебувають 6 одиниць нерухомого майна, 2 одиниці автотранспортних засобів та 59 одиниць рухомого майна. За актив змагалися 6 учасників, а вартість лота зросла з 510,4 тис. гривень до 19,0 млн гривень.

Наступного тижня очікуємо проведення 17 приватизаційних онлайн-аукціонів. Серед наймасштабніших пропозицій – продаж приміщення виробничого будинку на Черкащині. Загальна площа об’єкта приватизації становить 4 091,8 м² та складається з: будинку лісника, гуртожитку, кормоблоку, телятника та інше. Потребує капітального ремонту. Стартова ціна: 727,3 тис. гривень. Дата проведення аукціону: 17 квітня. Посилання на лот: https://bit.ly/4ap4Le

Шукайте більше пропозицій приватизації на privatization.gov.ua/ та у телеграм-каналі Приватизація в Україні.

Джерело