«Зимою йде сніг, а влітку дощ», — Бондаренко про “ливневки” у Черкасах (ВІДЕО)

Анатолій Бондаренко у студії "18000", прямий етер

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко каже, що немає нічого страшного в тому, що після злив вода на деякий час затримується на черкаських дорогах. Також він назвав мікрорайон Черкас, де реально існує проблема із зливною каналізацією.

Про це Анатолій Бондаренко розповів це під час етеру в студії 18000″.

– Ми кожного разу про це говоримо. Можна нові, більшої потужності, побудувати. Ливнівки всі розчищені. Якщо є злива, ну, півгодини. Нічого страшного в цьому немає. Але в нас же “караул”. Ну, щось критичне сталося? Нічого не сталося. Друзі, у нас війна. Нічого страшного, якщо трохи пішов дощ. Зимою йде сніг, а влітку дощ, – каже міський голова.

   

– Пам’ятаєте літак? Подолали літак. Пам’ятаєте Гагаріна? Пам’ятаєте кільце на Митниці, де вода стояла добу? Дуже швидко все забувається. Так, є проблема в “районі Д”. Там дійсно проблема. ЧЕЛУАШ і департамент інфраструктури вживають всі заходи. Ми будемо проводити там аварійні роботи, будемо рити, діставати зливову каналізацію і прочищувати її. Там дійсно є проблема. У всіх інших цієї проблеми немає, – каже міський голова.

Нагадаємо, після дощів у Черкасах район “Дніпровський” підтопило.

: Черкаський синоптик прогнозує дощові вихідні


Джерело