Житель Донеччини передавав ворогам інформацію про розташування ЗСУ, — Черкаська прокуратура  — Новини Черкас за сьогодні

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 28-річного донеччанина, який передавав представникам окупаційної влади інформацію про розташування ЗСУ.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що чоловік за допомогою соціальної інтернет-мережі «Вконтакте» протягом 2022-2023 років добровільно передавав заступнику начальника «народної міліції днр», прессекретарю «народної міліції днр» інформацію про місця розташування ЗСУ та військової техніки на території м. Краматорськ Донецької області, із точним позначенням цих місць на картах «Google Maps».

Це надало можливість незаконним збройним формуванням «днр» і збройним силам країни агресора російської федерації нанести удари за допомогою засобів вогневого ураження по вказаних місцям дислокації.

Обвинувачений надавав інформацію ворогу з мотивів несприйняття діючої української влади, підтримки і допомоги «днр», з метою нанесення шкоди суверенітету, територіальній цілісності і недоторканості, України та знищення військовослужбовців і військової техніки Сил безпеки й оборони України, які знаходились на території Донецької області.

Досудове розслідування «in absentia» та оперативний супровід забезпечено співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Санкцією ч. 3 ст. 114-2 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 до 12 років.

Джерело