Випускники Звенигорощини висадили дерева на честь полеглих Захисників

Випускники Звенигородської громади, що на Черкащині, підтримали акцію з висаджування дерев задля майбутніх поколінь. А присвятили її вони загиблим воїнам, що навчались у їхніх освітніх закладах. Про це повідомила начальниця відділу освіти Лариса Кочерга, зауваживши, що такою була ініціатива учнів, пише сайт “Вісті Черкащини“.

“Це жахливо, але на сьогодні в Звенигородській громаді не залишилося навчальних закладів, випускники яких не загинули б від зброї російських окупантів. Тому нинішні випускники – діти війни – й садять дерева в пам’ять про загиблих. Про тих, хто ще зовсім недавно стояв з ними поряд на шкільних лінійках, навчався в тих же кабінетах. Це боляче всім, а тим більше нашим дітям. Бо ж лише усвідомте, що переважна більшість їх, чотирнадцяти – шістнадцятирічних випускників, й не пам’ятає, якою була Україна без війни. А тим більше цього не знають молодші школярі, які народилися після 2014 року”, – наголошує пані Лариса.

Зі слів чиновниці, у кожному з ліцеїв та гімназій громади облаштували куточки пам’яті з портретами загиблих випускників та альбоми пам’яті, в яких збирають відомості про них.