Вікно з краєвидом на пляж: як не стати жертвою нечесних власників готелів

Туристам радять завжди перевіряти готель чи апартаменти перед бронюванням.

Багато в чому враження від відпустки у туристів залежать від того, наскільки вдало вони вибрали готель – від його розташування до набору зручностей.

Днями інфлюенсерка Клариса Мурджіа поскаржилася, що вона розщедрилася на номер у готелі з краєвидом на море, але після прибуття у свій номер зрозуміла, що попалася на зухвалу аферу. Коли їй показали її номер, вона швидко виявила, що захопливі краєвиди з балкона, на яких видно синє море, вітрильний човен і гірський хребет, були не тим, чим здавалися. Натомість на стіні будівлі за її вікном був приклеєний гігантський плакат із краєвидом на море, пише Daily Mail.

Тим часом, аналітики Which? Travel радять туристам завжди перевіряти готель чи апартаменти перед бронюванням, чи справді заявлені умови відповідають реальності, зокрема наносячи маршрут на карту. Особливо коли йдеться про близькість до пляжу.

Згідно з опитуванням, 64% читачів платформи заявили, що вони очікують, що готель, описаний як такий, що розташований поруч із пляжем, знаходитиметься на відстані не більше 500 метрів. Однак досить часто ці “500 метрів” є зовсім не тим, на що вони очікують. Наприклад, один мандрівник поскаржився, що маршрут до моря пролягав “крутими пагорбами” Тенерифе, а інший повідомив, що йому довелося проїхати дві милі (близько 3,2 кілометри, – ред.), щоб дістатися до найближчої ділянки берегової лінії на Корфу.

При цьому аналітики нагадують: якщо надане житло не відповідає описаному в пропозиції з бронювання, клієнт має право на компенсацію відповідно до Закону про права споживачів.

Чотири поради, як перевірити місце розташування вашого готелю

  • Будьте обережні з описами готелів і уважно читайте умови. Наприклад, п’ять хвилин до пляжу – це пішки чи на машині? Якщо у вас немає автомобіля, це може мати величезне значення для вашої відпустки.
  • Введіть адресу готелю в додаток із картою, щоб самостійно перевірити його місце розташування.
  • Використовуйте “Перегляд вулиць” на Google-картах, якщо хочете отримати більш чітке уявлення про розташування готелю.
  • Також google.com/travel дає змогу шукати готелі або житло для відпочинку поруч із пляжем або іншою визначною пам’яткою за вибором користувача.

Як повідомляв УНІАН, раніше туристам розповіли, які предмети можна забирати з готелю, а які не варто.


Джерело