У Вовчанській МВА пояснили, чому довкола міста не було побудовано надійної лінії оборони

Навколо міста Вовчанськ Харківської області поблизу кордону з Росією, де зараз ведуться активні бойові дії, були фортифікації. Однак їх було непросто зводити через постійні обстріли

Про це сказав начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі в етері “Радіо Свобода”, передає RegioNews.

“Ситуація була і є вкрай важка. Тому що саме місто дуже близько до кордону. І вести якісь будівельні роботи зараз прямо на кордоні дуже важко. Дякую будівельникам і всім, хто працював. Вкрай важко. Тому що працювати під обстрілами дуже небезпечно”, — пояснив Гамбарашвілі.

Він пояснив, що фортифікації довкола міста будувалися після його деокупації у вересні 2022 року, однак через обстріли не було можливості звести щільні лінії оборони.

“Все було побудовано. Але, можливо, не так щільно. Вовчанськ після деокупації півтора року перебуває під постійним обстрілом. І мінометів, і артилерії. Тому я ще раз повторюю: від Вовчанська до кордону — 4 кілометри. Було вкрай важко будувати фортифікаційні споруди”, – сказав посадовець.

Нагадаємо, раніше у Генштабі повідомили, що обстановка на Харківському напрямку на тлі наступальних дій російських окупантів нині залишається складною, вона динамічно змінюється. Тривають бої за Вовчанськ.

Протягом доби у Харківській області внаслідок обстрілів були поранені дев'ятеро людей, найбільше від ворожих ударів потерпає Вовчанськ.

Джерело