У Тальному встановили пам’ятник на честь білоруського героя, який пожертвував життям за Україну — Новини Черкас за сьогодні

На кладовищі міста Тальне встановили пам’ятник Олексію Вищевайлову, громадянину Білорусі та військовослужбовцю ЗСУ, який загинув за незалежність України.

Про це повідомили в пресслужбі Тальнівської міської територіальної громади.

Олексій, уродженець міста Гомель, був гордим воїном ЗСУ й віддав своє життя у боротьбі за свободу під час повномасштабного воєнного вторгнення.

Кошти в сумі 80 тисяч гривень на пам’ятник виділила Тальнівська міська рада, а решту суми доклали — Юрій Рябий, товариш загиблого, який також брав активну участь у виборі та підготовці макета пам’ятника та побратим Олексія Вищевайлова.

Олексій не мав родичів, які могли б піклуватися про встановлення пам’ятника в Україні, тому Тальнівська громада та волонтер Юрій Рябий взяли на себе цю відповідальність.

На Алеї Слави центрального кладовища міста Тальне встановили пам’ятник, щоб увічнити Героя, який віддав своє життя за Україну.

Олексій Вищевайлов служив у теробороні Білоцерківщини та бригаді спецпризначення імені Івана Богуна. Загинув 26 вересня 2022 року поблизу Бахмута на Донеччині. За його власним бажанням, він був похований на Алеї Слави центрального кладовища міста Тальне.