У Тальному встановили пам’ятник на честь білоруського героя-воїна

На кладовищі міста Тальне встановлено пам’ятник Олексію Олександровичу Вищевайлову, громадянину Білорусі та військовослужбовцю ЗСУ, який загинув за незалежність України. Олексій, уродженець міста Гомель, був гордим воїном ЗСУ і віддав своє життя у боротьбі за свободу під час повномасштабного воєнного вторгнення. Про це інформує сайт “Вісті Черкащини“.

Кошти в сумі 80 тисяч гривень на пам’ятник виділила Тальнівська міська рада, а решту суми доклали – Юрій Рябий, товариш загиблого, який також брав активну участь у виборі та підготовці макета пам’ятника та побратим Олексія Вищевайлова.

Олексій не мав родичів, які могли б піклуватися про встановлення пам’ятника в Україні, тому Тальнівська громада та волонтер Юрій Рябий взяли на себе цю відповідальність. На Алеї Слави центрального кладовища м. Тальне було встановлено пам’ятник, щоб увічнити Героя, який віддав своє життя за Україну.

Олексій Вищевайлов служив у теробороні Білоцерківщини та бригаді спецпризначення ім. Івана Богуна, і загинув 26 вересня 2022 року поблизу Бахмута на Донеччині. За його власним бажанням, він був похований на Алеї Слави центрального кладовища м. Тальне.