У Монастирищі провели вакцинацію працівників освіти від правця та дифтерії

У межах кампанії “Шануйся, піклуйся, вакцинуйся” відбулася вакцинальна сесія у Монастирищенській громаді. про це інформує ДУ “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”.

4 червня вакцинобус завітав до Монастирища, де на базі Монастирищенської БПЛ та Монастирищенського ЦПМСД проводилася імунізація працівників закладів освіти від правця та дифтерії.

Фахівці Уманського міськрайонного відділу та Монастирищенського відділення Черкаського обласного ЦКПХ спільно з колегами із медичних закладів спілкувалися із населенням про важливість профілактичних щеплень. Загалом цього дня від цих двох небезпечних недуг щепилося 35 осіб.

Під час акції наші фахівці проводили активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевих жителів, акцентуючи увагу на важливості вакцинації для запобігання серйозних інфекційних захворювань. Також на заході всі учасники мали змогу:

отримати консультації щодо профілактики кишкових інфекцій;

дізнатися, як запобігти ботулізму;

отримати поради щодо профілактики неінфекційних захворювань;

навчитися методів самодопомоги для покращення ментального здоров’я.

А ще наші фахівці поділилися секретами здорового способу життя, надавши рекомендації щодо раціонального харчування, рухової активності та особистої гігієни.

“Зброєю” проти хвороб стали й тематичні буклети, листівки, плакати та брошури, які отримали всі учасники акції.

Джерело: dzvin.media