У Києві судитимуть чиновника, який обклав “даниною” кав’ярні на колесах

Джерело: regionews.ua

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо посадовця комунального підприємства «Київблагоустрій».

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Київську міську прокуратуру.

За даними слідства, за повернення шести мобільних кав’ярень з майданчика потрібно було заплатити завідувачу майданчика зберігання безхазяйного майна КП “Київблагоустрій” 2000 доларів США.

“Надалі, щоб такі кав’ярні безперешкодно працювали у місті, власник майданчика пропонував з його допомогою домовитись з директором КП “Київблагоустрій” за щомісячну оплату в 10 тисяч гривень за одну кав’ярню на колесах”, – розповіли у прокуратурі.

У січні чоловіка затримали під час отримання 100 тисяч гривень. В таку суму він оцінив розміщення 10 кав’ярень.

Його судитимуть за одержання неправомірної вигоди за повернення мобільної кав’ярні з майданчика для зберігання безхазяйного майна КП “Київблагоустрій” (ч. 1 ст. 368 КК України) та підбурення до надання неправомірної вигоди керівнику КП “Київблагоустрій” за безперешкодне розміщення десяти пересувних кав’ярень на території міста Києва (ч. 1 ст. 369 КК України).

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що правоохоронці викрили заступника голови Рівненської облради на одержанні пів мільйона гривень неправомірної вигоди за вирішення земельних та майнових питань, чиновникові оголосили про підозру.