У ЦНАПі Черкас представили оновлену виставку

У черкаському ЦНАПі представили оновлену виставку.

Цього разу до облаштування мистецького Art-простору долучилися вихованці Зразкового художнього колективу «Дивосвіт» Багатопрофільного молодіжного центру.
Талановиті діти підготували виставку під назвою «Великодні візерунки», на якій представлено 65 творчих робіт у різних техніках виконання, таких як: оригамі, квілінг, витинання, айріс-фолдінг, торцювання, паперопластика, живопис та писанкарство. Ознайомитись з нею можна в приміщенні відділу біометричних паспортів ЦНАП (вхід з вулиці Благовісної).

На захід завітали й заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак разом із фахівцями департаменту освіти.
«Чудово, що виконуючи свої справи, містяни мають можливість поринути у світ мистецтва і хоч на мить відволіктися від буденності та насолодитися красою й творчістю. Це нагадує нам про важливість культурного розвитку та збагачення нашого життя різноманітністю мистецьких вражень», – відзначила Надія Володимирівна.

Нагадаємо, що в залі прийому заявників ЦНАПу незмінною залишається локація фоторобіт загиблого черкаського військового Володимира Мукана.

Про це інформують на сторінці Департаменту освіти та гуманітарної політики.