У Червоній Слободі підлітки для хайпу розгромили приміщення ферми

У Червоній Слободі стався скандал через місцевих підлітків, які розгромили приміщення, що належать одному з фермерських господарств. Неповнолітні трощили все, що попадалося під руку й робили це все заради “хайпу”. Про це виданню “Про все” розповів волонтер Артем Культенко. Чоловік каже, що через деякі вчинки зловмисників, їм варто б провести психіатричну експертизу.

“Вони пошкодили майно: спалили мотоцикл, побили вікна, приміщення гуртожитку, всередині, також сильно постраждало, – каже Культенко. – Вони там таке творили, що в голові не вкладається. Бігали, обписували все, викруткою почали штрикати все. Там є лабораторія, вони знайшли калькулятор і цією викруткою проштрикнули і ніби “розіп’яли” його. Як мені повідомили, в одного з цих неповнолітніх вже були проблеми із законом. Робили це все для “хайпу”, бо десь з’являлося відео цього погрому. Кілька з них не місцеві, приїжджали з Черкас”.

Артем Культенко говорить, фермер спочатку не хотів, аби підлітками займалася поліція.

“Спочатку хотіли відмовитися від розслідування, аби не псувати дітям життя, – продовжує волонтер. – Це було бажання власника ферми. Він думав, що ці діти нормальні. Мовляв, подуркували, буває. Була надія, що батьки щось компенсують, вийдуть на зв’язок, але цього не сталося”.

Наразі, пояснює чоловік, заява про скоєння злочину вже написана і поліція нині взялася розслідувати ситуацію.

У пресслужбі поліції Черкаської області журналістам пообіцяли згодом прокоментувати ситуацію.

Джерело