У Черкаському райуправлінні поліції відзначили кращих поліцейських офіцерів громад

28 травня, з нагоди шостої річниці з дня початку реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» керівник Черкаського районного управління поліції Андрій Тюков та начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко привітали та відзначали кращих працівників цієї служби. Про це інформують у пресслужбі поліції області.

Впровадження проєкту на території Черкаської області розпочалося у 2020 році. За цей час між 40 територіальними громадами та Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області підписано меморандуми про співпрацю та партнерство. Нині стільки ж відкрито поліцейських станцій, які обладнані за сучасними вимогами.

З нагоди відзначення професійного свята Андрій Тюков та Валерія Бандурко вручили подяки поліцейським офіцерам громад Черкаського району.

“Основними завданнями наших поліцейських офіцерів є постійна комунікація, співпраця з громадою та безпека жителів. Бажаю, щоб кожен бачив у вас, перш за все, захисника та помічника. Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги. Легкої вам служби на благо людям”, — підкреслив Андрій Тюков.

Джерело