Туристів в Барселоні попередили про небезпеку, яка у них завжди “під носом”

Джерело: .unian.ua
Іспанія загалом має погану репутацію щодо кількості крадіжок у туристів.

Барселона є одним із найжвавіших туристичних напрямків Іспанії. Столицю Каталонії щороку відвідує понад 12 мільйонів туристів. Однак високий рівень відвідувачів означає, що в натовпі ховаються злодії, а кишенькові крадіжки є одним із найпоширеніших туристичних злочинів у місті. 

Як пише Express, Іспанія і Франція є одним із найгірших напрямків відпочинку за кількістю злочинів щодо туристів. Зазвичай гостей обкрадають у місцях великого скупчення людей, таких як популярні історичні пам’ятки.

Кеті, американська емігрантка, яка живе в Іспанії, пояснила, що вкрадені телефони є одним із найбільших поширених злочинів проти туристів, якими “відома” Барселона. 

“Якщо ви тримаєте телефон у задній кишені або на будь-якому видному місці, люди його вихоплять”, – розповіла жінка.

Хоча ці дрібні злочини, як правило не становлять реальної небезпеки для самого туриста, втрата телефону може залишити вас без зв’язку у найбільш незручний момент – коли ви за кордоном без друзів та знайомих.

“Наш телефон вкрали прямо з нашого столика під нашим носом у ресторані в Барселоні. Ресторан був порожній, за винятком нас і цього одного хлопця, який забрів з вулиці та сів біля нас. Персонал не давав йому меню, як нам. Ми не бачили, щоб він підходив до нашого столика, і мені цікаво, чи не наш офіціант вкрав телефон і дав його тому хлопцю? У будь-якому випадку, це був чистий артистизм. Ніхто з нашої групи з п’ятьох нічого не бачив”, – розповідає інший турист.

Як уникнути кишенькових злодіїв у Барселоні

Найкращий спосіб уникнути кишенькових крадіжок у Барселоні – бути кмітливим і стежити, щоб ваш телефон не залишався в зоні легкої досяжності. 

“Багато людей користуються тими шнурками, які прикріплять ваш телефон до зап’ястка. Я не граюся, коли мова йде про мій телефон”, – розповідає Кеті.

Ремінці, про які згадує Кеті, можна придбати на Amazon за кілька доларів. Цей простий засіб може додати трохи безпеки під час використання телефону на вулиці.

Вона також пропонує зберігати телефон у сумці на поясі або маленькій сумці, яку треба носити на передній частині тіла. Також може допомогти розміщення телефону у внутрішній кишені сумки на блискавці.

Інші туристичні новини

Як писав УНІАН, приголомшливий гірський водоспад на горі Юньтай, який називають найбільшим водоспадом Китаю, виявився частково підробним. Як свідчить опубліковане в мережі відео, принаймні частково він є рукотворним, оскільки потік води в ньому забезпечує система труб.

Також ми розповідали, що під час авіаперельотів пити алкоголь небезпечно для життя, навіть якщо ви пасажир, а не пілот. Учені провели експеримент і з’ясували, що поєднання алкоголю та низького атмосферного тиску на великій висоті може призвести до екстреної медичної ситуації.