Співачки зі Звенигородщини взяли участь у телепроекті каналу ТЕТ

Тріо «Жоржини» із Шевченкового на Звенигородщині взяли участь в телешоу «Україна неймовірних людей», дійшли до фіналу, і хоч перемогу в цьому сезоні здобув інший учасник, звенигородчанки показали високий та професійний рівень виступу. Участю в проекті, здобутим досвідом залишились задоволені. Пише видання «Вісті Черкащини».

«Цього року нам випала унікальна можливість взяти участь в цьому шоу і познайомитись із справді неймовірно талановитими людьми абсолютно різного віку та професій. Це був чудовий досвід чогось нового: ефектна сцена, велика команда, яскраві гримерки, ранні підйоми і приємне хвилювання перед невідомим

Вокал. Це наш талант. І ми щиро дякуємо людям, які протягом багатьох років вкладали в нас всі свої знання, любов і душу, нашим викладачам. Ви – приклад того, як треба любити Україну і рідну пісню. Дякуємо організаторам за простір, де люди можуть бути собою, обмінюватись досвідом, енергією, враженнями. Сподіваємось, що наступні сезони будуть ще цікавіші та багатші на прекрасні таланти наших дорослих та дітей», – зауважують «Жоржини».