Роботи з відбудови багатоповерхівки в Умані тривають

Роботи з відбудови багатоповерхівки в Умані тривають. Цього тижня будівельники планують встановлювати плити третього поверху.

Відпрацювали проблемні питання з підрядником на об’єкті під час виїзного засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням заступника очільника області Антона Царюка.

– Відновлення цього будинку – на постійному контролі, – наголосив Антон Царюк. – Ми відстежуємо перебіг робіт, регулярно спілкуємося з підрядником, щоб оперативно вирішувати всі нагальні питання. Наша головна вимога – дотримання термінів та якість виконання.

На об’єкті тривають ремонтні роботи різних напрямів: монтаж, утеплення, прокладання електричних мереж. Будівельники завершили монтаж плит другого поверху та взялися за наступний. Також паралельно проводять покрівельні роботи. Цього тижня планують активізувати роботи з утеплення фасаду.

– Прозорість усіх процесів, звітування насамперед перед квартировласниками, дотримання всіх норм норм і термінів – принципові, – наголосив Антон Царюк.

Нагадаємо, будинок в Умані, який 28 квітня 2023 року постраждав від влучання російської ракети, відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків ворожої агресії із співфінансуванням з місцевого бюджету.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА