Рай для шахраїв: названо міста світу, де туристів дурять найчастіше

Найчастіше на аферистів скаржилися туристи, які відпочивають в іспанському Бенідормі та німецькому Берліні.

У відпустці більшість людей розслабляються і втрачають пильність, а тому не дивно, що саме туристи часто стають жертвами шахраїв. Причому з кожним роком аферисти стають дедалі винахідливішими, тому навіть найдосвідченіші мандрівники можуть стати жертвами їхніх схем.

Традиційно, що більш туристичним є місто, то більше там шахраїв. Експерти видання Daily Express з посиланням на дослідження компанії Action Fraud, яка опитала британських туристів, склали список із 10 міст світу, де туристи найчастіше ризикують стати жертвами аферистів.

1. Бенідорм, Іспанія. Це надзвичайно популярне місце для літнього відпочинку, і воно буквально кишить шахраями. Особливо туристам рекомендують остерігатися пропозицій, які здаються хорошими, щоб бути правдою.

2. Берлін, Німеччина. У німецькій столиці варто остерігатися компаній, які вимагають від клієнтів занадто швидко приймати рішення – найчастіше так діють шахраї.

3. Ібіца, Іспанія. Відвідувачів головного місця для вечірок в Іспанії закликають стежити за поганою граматикою в рекламі, оскільки це часто вказує на шахраїв.

4. Валлетта, Мальта. Шахраї тут часто використовують схему з підробленими оголошеннями, намагаючись підштовхнути відпочивальників до бронювання, тож, якщо щось здається сумнівним, варто бути обережним.

5. Албуфейра, Португалія. На одному з найкращих напрямків португальського Алгарве туристів часто намагаються ошукати фальшивими пропозиціями готелів, тож варто перевірити ще раз їхні зображення в Google, щоб дізнатися, чи не були вони вкрадені з реальних готелів.

6. Бангкок, Таїланд. Перед бронюванням будь-чого у тайській столиці варто обов’язково перевіряти, чи є це місце відпочинку реальним.

7. Мальдіви. Якщо ви бачите пропозицію відпочинку в цьому розкішному місці, яка має неймовірно вигідний вигляд, обов’язково перевірте, чи справжнє це оголошення.

8. Дубай, ОАЕ. У цьому місті також варто побоюватися фальшивих пропозицій відпочинку.

9. Нью-Йорк, США. Експерти попереджають туристів, що тут їм також слід звертати увагу на пропозиції, які виглядають надто гарно, щоб бути правдою.

10. Дублін, Ірландія. Оскільки ірландська столиця останніми роками стала надзвичайно популярною серед туристів, шахраї там теж не дрімають.

Як повідомляв УНІАН, раніше стало відомо, в який час доби люди найчастіше стають жертвами шахраїв. Виявляється, злочинці часто користуються моментом, коли люди втомилися або зайняті.


Джерело