Прикордонники розповіли, де найактивніше діють російські ДРГ

Росіяни з кінця 2023 року найбільш активно застосовують свої диверсійно-розвідувальні групи у Сумській області. Водночас у РФ немає потужного угруповання для наступу на Сумщину

Про це речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів у коментарі РБК-Україна, інформує RegioNews.

Він пояснив, що російські війська намагаються використовувати ДРГ для викриття місць розташування ЗСУ, ліній оборони, аби завдати по ним ураження. За словами Андрія Демченка, такі ворожі групи можуть налічувати від 4 до 20 осіб.

“Спроби заходу ДРГ фіксуються по всій протяжності кордону Сумщини – вони з'являються на всіх ділянках. Але ми викриваємо такі групи”, – повідомив речник ДПСУ.

Він зазначив, що росіян на кордоні з Сумською областю немає потужного угруповання для наступу.

“Протяжність кордону з Росією в межах Сумської області складає понад 560 км. Але за тими даними, які є у нас, у ворога на цьому напрямку поки немає такого потужного угруповання, яке б могло, застосувавши сили та засоби, досягти якоїсь стратегічної цілі або, умовно, дійти до Сум”, – додав Андрій Демченко.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, російська окупаційна армія збирає ще одне угруповання військ на північному кордоні з Україною. Загарбники готуються до нової спроби наступу.

Раніше у Держприкордонслужбі зазначали, що не можна виключати повторний наступ ворога на Північ нашої держави, зокрема, на Сумську область.

Джерело