Працівники підприємства на Уманщині вакцинувалися від правця та дифтерії

Нещодавно фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб лікар Василь Заєць та помічник лікаря-епідеміолога Ігор Грабчак відвідали підприємство ТОВ “ЯСЕНСВІТ”, що займається вирощуванням птиці в селі Нагірна Баштечківської ОТГ Уманського району для проведення виїзної вакцинації. Інформує ДУ “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” .

На підприємстві, де працює близько 70 осіб, було щеплено 18 працівників, у яких настав термін вакцинації від правця та дифтерії. Ця акція стала важливою частиною зусиль з підвищення рівня імунізації серед населення, що має особливе значення для підтримання громадського здоров’я.

Під час заходу завідувач Жашківського відділення Центру Ігор Вініцький, лікарка-епідеміологиня Дарина Марущак та лікарка із загальної гігієни Юлія Вінніцька провели навчальні сесії та бесіди з працівниками підприємства. Основні теми включали профілактику інфекційних хвороб, шкідливість тютюнопаління та збереження ментального здоров’я. Працівники мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на свої питання та корисні поради щодо збереження здоров’я.

Джерело: dzvin.media