Працівники Центрального лісового офісу навчались з ідентифікації вибухонебезпечних предметів

На базі Центрального лісового офісу відбувся базовий інструктаж для працівників лісового господарства з ідентифікації вибухонебезпечних предметів та дій при їх виявленні. Інструктаж провели вибухотехніки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Інформує пресслужбі лісового офісу.

Лісові масиви є одними з найбільш розповсюджених місць виявлення таких небезпечних знахідок. Тож інструктаж обовʼязковий для кожного нашого працівника.

Частіше всього у лісах можна натрапити на снаряди часів Другої світової війни. Такі снаряди у 99% випадків в дуже поганому стані, тож варто розуміти, що вони можуть становити ще більшу небезпеку детонації. Крім того, через постійні атаки ворога на територію України у лісах Черкащини можна натрапити на уламки ракет чи дронів.

Для всіх працівників діє єдина інструкція згідно якої потрібно діяти у разі виявлення будь-якого підозрілого вибухонебезпечного предмету.

Перша і найважливіша дія, яку необхідно виконати – негайно викликати ДСНС та Поліцію.

Наступні дії:

припинити будь-які роботи в місці та поблизу ділянки, на якій виявлено підозрілий предмет;

нічого не чіпати руками чи іншими інструментами;

обмежити доступ населення до ділянки з небезпечних предметом до приїзду вибухотехніків та правоохоронців;

Додамо, що кожен працівник філій Центрального лісового офісу ДП “Ліси України” проінструктований щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Перше за все важлива безпека наших працівників.

Джерело: dzvin.media