Повістки депутатам Канівради вручив Черкаський ТЦК (відео)

Депутати Канівської міської ради під час одного із засідань особисто зустрілися із керівником Черкаського районного територіального центру комплектування підполковником Романом Богданом. Воєнком прийшов до зали, в якій зібралися депутати, і вручив їм повістки.

Про деталі події міський голова Канєва Ігор Ренькас  розповів  місцевому порталу “18000”, – пише видання “Новини М”.

Ренькас повідомив журналістам, що військком прийшов на засідання міськради, щоб познайомитись із депутатами. Зайшовши до сесійної зали, він несподівано роздав присутнім повістки до ТЦК.

Про інцидент у міськраді стало відомо із соцмереж, написали журналісти. На відео, знятому на місці подій, видно, як чоловік у військовій формі заходить і видається — каже, що він підполковник Роман Богдан, новий військком. Він пояснив, що міськрада отримала від ТЦК розпорядження про те, що слід повідомити депутатів про візит до військкомату. Однак далеко не всі, хто був завдячений, відгукнулися.

“Є особи, які проігнорували це розпорядження, а є особи, які прийшли у військкомат та пройшли ВВК”, – сказав він.

Після цього на трибуну піднялися працівники ТЦК, привітали “зі святом вишиванки” та почали поіменно викликати депутатів та вручати їм повістки. Кожен виходив, отримував документ та розписувався про отримання. Тим часом головуючий звернувся до Богдана: він очікував, що чиновник розповість про себе, скажімо, скаже, скільки йому років.

Мер Канєва пояснив, як так сталося, що міськрада не повністю виконала розпорядження військкомату. За його словами, справді надійшло розпорядження з проханням вручити повістки ТЦК. У відповідь урядовці заявили, що не мають на це права. Втім, секретар міськради зателефонував депутатам, запрошуючи особисто прийти та отримати документ.

“Прийшла одна людина”, – сказав Ігор Ренькас.

Зазначимо, на сайті Канівської міськради можна побачити список депутатів – усіх 25 осіб. Серед них вісім жінок, решта чоловіків невказаного віку. Канівський міський голова не повідомив імені чиновника, котрий виконав розпорядження ТЦК.

На сторінці Facebook Черкаського обласного ТЦК та СП поки що немає коментарів щодо подій у Канівській міськраді.

Відео див. ТУТ

Джерело