Одесит, якого силою мобілізували й повезли в Умань та Черкаси, сяде на 3 роки до в’язниці

Київський районний суд Одеси виніс вирок чоловіку, який не прийшов до ТЦК, отримавши повістку. Чоловік запевняв, що працівники ТЦК його насильно запхнули до автівки й відвезли на ВЛК. Після цього його возили у військові частини Черкас та Умані, проте там від нього відмовилися.

На суді обвинувачений розповів, що після оголошення мобілізації не приходив до ТЦК, бо не хотів тримати в руках зброю. Одного дня до нього підійшли 4 працівника ТЦК, які силою затягнули його до машини та відвезли для проходження медичної комісії, яка визнала його придатним до військової служби, незважаючи на наявні у нього в минулому травми. Його одразу відвезли до військової частини в Черкасах, де його відмовилися взяти на облік через скарги на здоров’я. Потім його повезли до військової частини Умані, де також його не прийняли.

Тоді чоловіка повернули до Одеси та вручили повістку з вимогою явки до ТЦК. Але він проігнорував її. Підсудний пояснив, що неодноразово скаржився на стан здоров`я, оскільки у нього в минулому було ножове поранення, через яке була пошкоджена легеня, а тому йому важко дихати. Крім того, він в минулому отримав вогнепальне поранення у кінцівку і через це йому важко пересуватися.

Обвинувачений каже, що відмовився отримувати повістку через те, що боїться втратити життя під час бойових дій, або бути важко пораненим. Його батьки померли. Зловмисник розповів також, що не є військовим, а держава його не ростила й не годувала. Йому важливо допомагати фінансово своїй сестрі, яка самостійно виховує 3 дітей, ніж захищати Україну.

Київський районний суд Одеси визнав його винним та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.