Обласний краєзнавчий музей запрошує на виставку до Дня Героїв

Персональну експозицію картин черкаської художниці, члена Національної спілки художників України викладачки Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута Тетяни Дмитрівни Байди-Усенко (Сосуліної) презентують до Дня Героїв.

“Це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України.

Ця експозиція стане початком нового творчого доробку з категорії воєнного арту на тему «Герої серед нас». Першими героями її картин стали черкащани, Герої України, які відзначилися на полі бою своїми військовими здобутками. Це льотчик-штурмовик, підполковник Ростислав Лазаренко та полковник Сергій Яременко – командир зенітників 96-ї зенітно-ракетної бригади Повітряного командування «Центр» Повітряних сил Збройних сил України. Обидва з Умані і є Почесними громадянами цього міста. Також на виставці представлені портрети звичайних воїнів, які сьогодні боронять нашу землю від ворогів.

Картини незвичайні, створені на основі левкасу. Техніка авторська, використана вперше. Сама основа картини – це стінка чи кришка ящику для боєприпасів. Серед матеріалів – поєднання дерева, акрилу, елементів для створення військового спорядження, тканини, золотої фарби.

Запрошуємо на виставку 22 травня о 15:00.” – йде мова у повідомленні музейників.

Джерело