Нелегального мігранта з Вірменії зобов’язали покинути Україну

До 28 червня 2024 року міграційники зобов’язали виїхати з України 42-річного громадянина Республіки Вірменія. Іноземця виявили працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС під час відпрацювань у середмісті Звенигородки. Про це інформує Міграційна служба Кіровоградщини та Черкащини.

Перевірками встановлено, що громадянин Вірменії у липні 2022 року звертався до міграційної служби із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, проте через відсутність підстав йому було відмовлено. У травні цього року іноземець мав намір продовжити строк перебування в Україні, проте і цього разу отримав рішення про відмову. А по закінченню дозволеного строку перебування – з України не виїхав.

За порушення міграційних правил громадянин Вірменії поніс адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 203 КУпАП, та сплатив штраф. Відповідно до ухваленого рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни зобов’язався повернутися додому у встановлений міграційниками строк.

Джерело: dzvin.media