Названо найкращі та найгірші пляжні міста Іспанії: у списку чимало сюрпризів

Виявилося, що далеко не всі популярні місця для літнього відпочинку вразили туристів.

Іспанія традиційно вважається одним із головних літніх пляжних напрямків у Європі. Однак, як і в будь-якій іншій країні, далеко не всі курортні містечка там варті того, щоб обирати їх для відпочинку.

Портал Which? дослідив відгуки туристів, щоб визначити найкращі та найгірші приморські міста Іспанії. Виявилося, що далеко не всі популярні місця для літнього відпочинку, як, наприклад, Марбелья чи Бенідорм, вразили опитаних мандрівників. Ба більше, фактично чотири з п’яти напрямків із найгіршим рейтингом розташовані на розкручених напрямках Коста-дель-Соль або Коста-Бланка.

А ось деякі менш знамениті напрямки, як-от Кадіс і Картахена, отримали високі оцінки завдяки кращому поєднанню пляжної інфраструктури та історії, культури, а також гастрономії та напоїв.

  • Топ-10 найкращих пляжних міст Іспанії
  • Топ-10 найгірших пляжних міст Іспанії

Очолив рейтинг Сан-Себастьян – місто в Країні Басків на півночі Іспанії. Воно отримало 88% задоволеності від клієнтів, зокрема, п’ять зірок за пляжі, визначні пам’ятки, їжу/напої та чотири зірки за набережну, безпеку, дружелюбність, розміщення, шопінг і туристичну привабливість. При цьому Сан-Себастьян отримав три зірки за поєднання ціни та якості, а також лише дві зірки за тишу і спокій.

А от найгіршим визнали елітне місто-порт Пуерто-Банус у Марбельї, де рівень задоволеності клієнтів становив лише 55%. Зокрема, місцеві пляж, набережну, їжу/напої та шопінг оцінили у три зірки, а визначні пам’ятки, безпеку та дружелюбність – у дві зірки. Тим часом, за туристичну привабливість, тишу і поєднання ціни/якості воно взагалі отримало по одній зірці.

Топ-10 найкращих пляжних міст Іспанії

1. Сан-Себастьян, Країна Басків (88% задоволеності клієнтів).

2. Нерха, Андалусія (81%).

3. Картахена, Мурсія (80%).

4. Шабія, Аліканте (80%).

5. Сіджес, Каталонія (80%).

6. Алтеа, Аліканте (79%).

7. Естепона, Андалусія (79%).

8. Морайра, Теулада (79%).

9. Аліканте (78%).

10. Кадіс, Андалусія (76%).

Топ-10 найгірших пляжних міст Іспанії

1. Пуерто-Банус, Марбелья (55%).

2. Ла-Манга, Мурсія (56%).

3. Альбір, Аліканте (57%).

4. Фуенхірола, Малага (58%).

5. Торрев’єха, Аліканте (60%).

6. Віго, Галісія (61%).

7. Калахонда, Малага (62%).

8. Сантандер, Кантабрія (65%).

9. Бенальмадена, Андалусія (65%).

10. Альмерія, Андалусія (65%).

Як повідомляв УНІАН, раніше експертка з подорожей з Австралії, телеведуча Катріона Раунтрі, детально вивчивши Іспанію і поспілкувавшись із місцевими жителями, дала туристам кілька цінних порад щодо відпочинку в країні.


Джерело