Названо 4 країни Європи із найкращими умовами для пляжного відпочинку

Джерело: .unian.ua
Загалом в ЄС дуже мало по-справжньому поганих місць для купання.

Більшість європейських пляжних курортів від Атлантики до Егейського моря мають винятково безпечні умови для купання. Однак певна різниця все ж є, і її варто враховувати, обираючи собі напрям для літнього відпочинку.

Як пише Euronews, у 2023 році 85% із 22 тисяч зареєстрованих у Європі офіційних місць для купання були відмінної якості. Такі напрямки, як Кіпр, Австрія, Хорватія та Греція, лідирують – там щонайменше 95% місць для купання оцінено на відмінно.

Гірша ситуація в таких країнах як Албанія, Бельгія, Естонія, Угорщина та Польща. Там в середньомуу менше 70% місць для купання відповідають показнику “відмінно”.

Разом з тим лише 4% місць для купання в Європі не відповідають навіть мінімальним стандартам якості, передбаченим Директивою щодо води для купання в ЄС. На щастя, місця, визнані поганими, закриваються на наступний сезон для покращення ситуації. 

Інші туристичні новини

Як писав УНІАН, турист, який побував у 107 країнах світу, назвав шість найкрасивіших місць у світі. Він зауважив, що вибір залежить від різних критеріїв. Один із способів оцінити місце базується на його природній красі та ландшафті. 

Також ми розповідали, що в Європі поступово набувають популярності курорти з прохолодною погодою. Усе більше туристів їдуть не до спекотного Середземномор’я, а кудись північніше.