На Лисянщині відкрили Алею пам’яті Героїв-земляків

У Кам’яному Броді на Лисянщині урочисто відкрили Алею Слави і Пам’яті Героїв – земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько – українській війні – Олексія Зінченка та Богдана Свиденка. Цю місію виконали батьки та діти полеглих воїнів. Відбувся мітинг-реквієм «Хай вічно живуть у пам’яті народу». Про це пише видання «Вісті Черкащини».

Алею облаштували, висадивши квіти та вічнозелені туї, в центрі села силами громади. Віталій Гладченко відзначив найбільш активних жителів села та сільгопвиробників. Відтепер кожен, хто буде проходити чи проїжджати повз світлини Героїв, матиме змогу подивитися їм в очі, віддати належну шану. Командиру частини «морських котиків» (73-й морський центр спеціального призначення ВМС України) Олексію Зінченку. Він загинув, виконуючи бойове завдання, в районі міста Старобешеве на Донеччині у 2014 році. Це – перший загиблий у російсько-українській війні на Лисянщині. Богдану Свиденку, з позивним «Сивий» воїну ЗСУ, який 30-річним загинув у 2023 році від ворожої кулі.

Алею вдало доповнив пам’ятник Тарасу Шевченку, роботи сільського скультора Любові Фролової, з пророчими словами «І на оновленій землі врага не буде, супостата…»

Джерело