На Лисянщині рідні відкрили дві меморіальні дошки Героям

Днями у селі Федюківка, на території місцевої школи, відбулося урочисте відкриття Меморіальної дошки випускнику закладу Миколі Козакову, який загинув, захищаючи рідну землю 5 грудня 2023 року. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання. Почесне право відкрити Меморіальну дошку надали сину та доньці Героя. Про це пише сайт «Вісті Черкащини».

30 травня в Лисянському ліцеї №2 відбулася урочиста церемонія відкриття Меморіальної дошки на честь загиблого Героя- земляка Сергія Миронюка.

Сергій – позивний «Мирон», старший сержант, командир взводу штурмової роти 3 окремої штурмової бригади ЗСУ, віддав своє молоде життя, захищаючи Батьківщину, проявивши справжню мужність і відвагу на полі бою, 24 липня 2023 року. У пам’яті бойових побратимів він залишився неперевершеним «асом штурму», «сталевою людиною», яка виходила переможцем з будь-якого бою.

На церемонії були присутні батьки, рідні та близькі Сергія, його бойовий товариш, представники селищної влади та жителі Лисянки. Виступаючі висловлювали слова вдячності та шани батькам, підкреслюючи важливість пам’яті про тих, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої країни.

Меморіальну дошку встановили на фасаді рідної школи, в якій навчався Сергій. Відкрити її надали право сестрі Людмилі та братам Олександру і Андрію. Це вже п’ятий випускник ліцею, який загинув у російсько-українській війні.

Джерело: dzvin.media