На Канівщині енергетики проводять капітальний ремонт повітряної лінії

Спеціалісти Канівської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі» виконують капітальний ремонт повітряної лінії у одному з населених пунктів Бобрицької громади, що на Канівщині. Виконують весь перелік планових робіт для поліпшення якості розподілу електричної енергії.

Так, капітальний ремонт бригада енергетиків виконує в Селі Синявка.

blank

– Зараз капітально ремонтуємо повітряну лінію 0,4 кВ від трансформаторної підстанції 401. Замінюємо провід та дерев’яні опори на залізобетонні. Всього на цій лінії заплановано до заміни 12 опор,- розповів майстер мережної дільниці Канівської філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» Ігор Губенко.

blank

Крім того, енергетики Канівщини ремонтують й інші енергооб’єкти.

blank

– Також згідно планів-графіків виконуємо капітальні ремонти трансформаторних підстанцій 10-0,4 кВ, яких ми обслуговуємо 383 одиниці. Це заміна автоматичних вимикачів, рубильників, роз’єднувачів, різного виду обладнання,- зауважив головний інженер Канівської філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» Володимир Гаєнко. –  Такі заходи запобігають аварійним відключенням, обриву проводів, коротким замиканням, а це в свою чергу забезпечує безпеку як споживачів, так і персоналу Канівської філії.

blank

Володимир Гаєнко додає, що капітальні ремонти збільшують якість електроенергії, яка надходить споживачам, та поліпшують показник SAIDI і решту характеристик енергомереж. В цілому ж Канівська філія обслуговує 607 км повітряних ліній 10 кВ та 890 км повітряних ліній 0,4 кВ.

blank

Директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Павло Солоха відзначив, що головним завданням ПАТ «Черкасиобленерго» є забезпечення надійного та безперебійного розподілу електричної енергії споживачам Черкащини. З цією метою спеціалісти Товариства виконують планові роботи згідно наказу «Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2024 році».

blank

– Цьогоріч заплановано виконання капітальних ремонтів у наступних обсягах: ремонт підстанцій 35-154 кВ в кількості 33 одиниці; трансформаторних та розподільчих підстанцій 6-20 кВ в кількості 165 одиниць; повітряних ліній 35-154 кВ – майже 500 км; повітряних ліній 0,4-20 кВ – 135 км. Крім того, протягом року заплановано провести розчищення 120 км трас повітряної лінії 35- 154 кВ та 2448 км трас повітряної лінії 0,4-20 кВ,- прокоментував Павло Солоха.

blank

Тож енергетики і надалі продовжать технічне обслуговування та поточні ремонти енергомереж для того, щоб поліпшити якість розподілу електричної енергії споживачам.

Джерело