На Черкащині викрили медиків, які присвоїли фіктивну інвалідність сину посадовця

У Черкаській області правоохоронці викрили та повідомили про підозру 5 медикам, які видали сину посадовця фіктивну довідку про інвалідність.

Під слідством опинилися терапевт, невропатолог, хірург та офтальмолог обласного центру медико-соціальної експертизи, а також ортопеди-травматологи міської лікарні. Серед підозрюваних опинились представники МСЕК та завідувач травматологічного відділення медичного закладу.

П’ятьом медикам інкримінують службове підроблення, ще одному – підроблення документів.

За даними правоохоронців, медики внесли до офіційних документів неправдиві відомості для присвоєння пацієнту групи інвалідності.

Пацієнт, який побажав отримати довідку про інвалідність – 27-річний син одного з посадовців органу місцевого самоврядування у Черкаській області. Відповідно до встановленого лікарем-травматологом діагнозу, у чоловіка виявили порушення функції опорно-рухового апарату.

На підставі цього висновку пацієнта направили на медико-соціальну експертну комісію, представники якої власними підписами засвідчили у молодого чоловіка наявність захворювання, яке відноситься до II групи інвалідності.

На підставі зібраних доказів чотирьом представникам МСЕК та завідувачу травматологічного відділення поліцейські повідомили підозри за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), а лікарю-травматологу центральної міської лікарні — за ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України

Джерело