На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру безпеки в закладах освіти

На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру безпеки в закладах освіти. Зокрема, цьогоріч коштом місцевих бюджетів заплановані ремонти 83 найпростіших укриттів. Також на завершальній стадії будівництво двох протирадіаційних укриттів і капремонти ще у стількох же. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, на сьогодні 99% шкіл області забезпечені укриттями: як власними, так і орендованими.

– Розбудова інфраструктури безпеки в закладах освіти – незмінний пріоритет, – наголосив Ігор Табурець. – Для кожної громади.

Зокрема, навчання в безпеці та у звичному форматі стало доступним для ще однієї школи. Цього разу у Смілянській тергромаді. Заклад зведений майже століття тому. Облаштувати навіть найпростіше укриття не було технічної можливості. Тож навчались тут досі за змішаною формою. А під час тривог ходили до найближчих укриттів, що в будівлях по сусідству. Тепер мають власне – новозбудоване, протирадіаційне.

– Укриття розраховане на 380 людей, – додав Ігор Табурець. – Система вентиляції, альтернативне живлення, автоматична пожежна сигналізація та решта потрібного тут є. Захисна споруда інклюзивна. Класи теж облаштовані, як слід. Цей проєкт профінансовано коштом державного та місцевого бюджетів.

Джерело: city-news.ck.ua