На Черкащині кинули вибуховий пристрій у двір будинку працівника ТЦК

У селищі Катеринопіль на Черкащині невідомі кинули вибуховий пристрій у двір сержанта ЗСУ, який працює у ТЦК

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Черкаський обласний ТЦК та СП.

Інцидент трапився 30 травня.

“На Черкащині стався кримінальний злочин – ганебний випадок нападу на домоволодіння військовослужбовця 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП. 30 травня у селищі Катеринопіль невідомими особами було кинуто вибуховий пристрій, який спричинив вибух на подвір’ї будинку сержанта ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

На щастя, сім'я військовослужбовця не постраждала.

У ТЦК наголосили, що військовослужбовець став на захист України з початком повномасштабної війни, його син також захищає країну на фронті, а дочка втратила на війні чоловіка.

Про інцидент були проінформовані правоохоронні органи.

У ТЦК вважають цей випадок неприпустимим та засуджують “ганебну інформаційну кампанію з метою дискредитації військовослужбовців ТЦК”.

“Пам’ятаймо, що ворог вкладає у спроби деморалізувати українців і зруйнувати нашу згуртованість величезні ресурси. І саме на це робить свою головну ставку. Започаткована ворогом ця інформаційно-ментальна агресія буде приречена на поразку лише за умови свідомого, дорослого і відповідального ставлення кожного з нас до інформації, яку ми отримуємо через соціальні мережі і медіа”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що внаслідок нападу сержант, який працює в ТЦК, отримав ножове поранення руки.

Джерело