Морпіх з Черкащини днями побував у Вашингтоні

Столиця США, місто Вашингтон зустрічало днями морпіха родом із Золотоноші Романа Грибова, який став відомим далеко за межами України після історії протистояння гарнізону острова Зміїного російським окупантам у лютому 2022 року. Пише «Козацький край».

«В Ukraine House у Вашингтоні мали честь вітати морського піхотинця Романа Грибова, автора легендарної фрази про «російський воєнний корабель», – повідомила у соцмережах перша в історії України жінка-посол у США Оксана Маркарова.

Разом зі знімальною кіногрупою Роман брав участь у презентації документального фільму «Життя на межі».

Як повідомляє Надзвичайний і Повноважний посол Оксана Маркарова, «Життя на межі» – це фільм про боротьбу українців за цивілізоване майбутнє, самовіддану боротьбу на межі між прагненням жити звичайне життя і захищати право своїх дітей на вільне європейське майбутнє. Після показу у Вашингтоні команда вирушила до Філадельфії, Чикаго та Маямі й перебувала у США до 12 травня.

«Ми вдячні Ukrainian Films USA за підтримку цього благодійного туру, який має на меті не лише популяризувати фільм, але й підтримати американську неприбуткову організацію Revived Soldiers Ukraine, що допомагає українським ветеранам з протезуванням у США», – говорить Оксана Маркарова.

Джерело