“Листи вічності”: черкащанка присвятила збірку поезії загиблому на війні батькові

Джерело: provce.ck.ua

Анастасія Асєйкіна

21-річна Анастасія Асєйкіна з Ватутіного присвятила збірку віршів – “Листи вічності” полеглому на війні батькові. Видала її на річницю його загибелі. У збірці написані 33 вірші про війну, Україну і тата, пише Суспільне.

33 вірші про війну, Україну і тата – збірку “Листи вічності” про яку так мріяв тато, Анастасія Асєйкіна видала на річницю його загибелі. 56 примірників розкупили за один день.

“У збірці є присвята, біографія, світлини татові. Зокрема, є фото, де його бачила останній раз і з ним розмовляла. У цих віршах дуже багато недосказаних слів, які я просто не встигла сказати”, – говорить Анастасія.

Деякі вірші зі збірки “Листи вічності”:

Марина Асєйкіна

Сергій Асєйкін – військовослужбовець, який у березні 2022 року добровільно пішов на фронт:

“Як ми його не просили та не благали, але він настояв на своєму. Усе казав мені тільки одну фразу: «Марін, ти зрозумій, я повинен бути там, бо у нас діти, онуки – це має хтось робити”, – розповідає дружина воїна Марина.

Під Бахмутом, на Харківщині чи на Херсонському напрямку – де б він не був, як зазначила Марина Асєйкіна, він завжди виходив на зв’язок:

“Куди б він не їхав, завжди мені телефонував та казав: «Я затримуюся, ти не хвилюйся, все буде добре». Оця фраза: все буде добре вона мені досі звучить, але вона для мене нині стала фатальною. Не вийшло все добре. Написав мені останню смс, яка прийшла о 5:41, 6 лютого – вони залишаються на позиції на другу добу”.

Орденом “За мужність” III ступеня військового нагородили – посмертно.

“Він єдиний з шістьох завжди чув, коли летить міна та завжди попереджав про це. Хлопці казали, що усім їм рятував життя. І він встиг крикнути, що летить міна. Вони всі встигли сховатися, а він – ні: уламок влучив у шию”.

Нині Анастасія видала другий тираж, а отримані кошти спрямувала до створеного нею фонду імені Сергія Асєйкіна. Пам’ять про тата вона береже в справах і думках.