Колишньому директору одного з комунальних підприємств Черкащини загрожує до трьох років позбавлення волі — Новини Черкас за сьогодні

У разі доведення вини колишньому директору одного із комунальних підприємств Черкащини загрожує до трьох років обмеження волі.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Відтак 47-річного чоловіка судитимуть за фактом службової недбалості, тобто, неналежного виконання службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди громадським інтересам.

Слідством встановлено, що колишній директор одного із комунальних підприємств району, бувши уповноваженим розпоряджатися його коштами, знаючи штатний розпис та розподіл обов’язків підлеглих працівників, всупереч фінансовому плану підприємства уклав цивільноправові договори з особою, яка фактично продублювала зобов’язання, закріплені за штатними працівниками, внаслідок чого в період часу з серпня 2017 по вересень 2019 років підприємству завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 110 тисяч гривень.

У разі доведення вини підсудному загрожує покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Джерело