Для любителів зелені: названо країни світу з найкращими ботсадами та парками

Джерело: .unian.ua
Очолила рейтинг Велика Британія, де на фанатів ботанічного туризму чекають одні з найвідоміших садів світу.

Що може бути кращим, ніж сховатися від пекельної спеки та палючого сонця у вологих тропіках або в тіні густих дерев? Або навпаки помилуватися буйством фарб, коли надворі мінусова температура і жодної рослинності? Саме тому багато туристів, вирушаючи в інші країни, так полюбляють відвідувати місцеві ботанічні сади і парки.

Сервіс InsureandGo склав список країн світу, де на любителів зелені чекає найбільше можливостей для милування розкішними деревами та квітами. Для цього експерти проаналізували такі дані, як кількість постів в Instagram, пов’язаних із рослинами, пошукові запити Google щодо садів у тій чи іншій країні, кількість ботанічних садів у країні, а також загальну кількість видів рослин у кожній країні. Загалом було проаналізовано 50 країн світу.

Очолила рейтинг Велика Британія, де на фанатів ботанічного туризму чекають одні з найвідоміших садів світу – від королівських садів К’ю в Лондоні до субтропічного саду Треба в Корнуоллі. Країна отримала вражаючу загальну ботанічну оцінку 79 зі 100, яка багато в чому зумовлена величезною кількістю ботсадів на її території та великою кількістю людей, які шукають сади для відвідування по всій країні.

20 країн світу з найкращими ботанічними садами та парками

1. Велика Британія.

2-3. Японія.

2-3. США.

4-5. Індія.

4-5. Малайзія.

6. Австралія.

7-8. Італія.

7-8. Мексика.

9. Таїланд.

10. Коста-Ріка.

11. Китай.

12-13. Південна Африка.

12-13. Греція.

14. Нова Зеландія.

15. Канада.

16. Нідерланди.

17. Франція.

18. Еквадор/Бразилія/Німеччина.

19. Австрія.

20. Туреччина.

Як повідомляв УНІАН, раніше туристам назвали 20 найбільш “смачних” міст світу, де туристи зможуть краще познайомитися з місцевою культурою через їжу.