Депутат Черкаської міськради заявив, що знайшов “жучок” у своєму авто

Джерело: regionews.ua

Депутат Черкаської міської ради Сергій Рубан знайшов у своєму автомобілі пристрій для прослуховування та предмет, схожий на GPS трекер.

Про це Сергій Рубан написав на своїй сторінці у Facebook, передає RegioNews.

За його словами, це сталося в пʼятницю, 21 червня, близько 16:30. Депутат викликав на місце поліцію й написав відповідні заяви, зокрема про втручання в особисте життя.

“Повʼязую появу цього пристрою в авто з моєю публічною, політичною діяльністю, як депутата Черкаської міської ради від опозиційної політичної партії “Європейська Солідарність” та керівника Черкаської міської організації “ЄС”. Вважаю, що даний пристрій був встановлений для прослуховування та стеження за мною та моєю родиною з метою подальшого монтажу голосу та дискредитації мене та моєї родини. Будь-які провокації та вигадані справи сприймаю виключно, як політичний тиск на мене з метою дискредитації”, – написав Рубан.

Він зазначив також і про те, що його месенджери неодноразово “зламували”. А також помічав, що за ним стежать на вулиці.

Зазначимо, восени 2023 року стало відомо, що черкаські правоохоронці вивчають факт виїзду Сергія Рубана за кордон. Підставою для виїзду за межі країни стало нібито службове відрядження. Прикордонникам депутат-чиновник, за версією слідства, повідомив, що працює в одній із приватних лікарень міста Черкаси і прямує з метою налагодження співпраці з іноземною клінікою до Мюнхену.

Нагадаємо, раніше суд у Черкасах задовольнив клопотання слідчих нацполіції на проведення обшуків та вилучення документів у стінах Черкаської міської ради. Це відбулося 16 квітня. Справа пов'язана з діяльністю чиновника міськради Станіслава Коломійця.